Dobry początek rundy wiosennej

Czarni Browar, pod wodzą nowego trenera, bardzo dobrze rozpoczęli rundę wiosenną 2014. W pierwszych 5 meczach nasz zespół zanotował 4 wygrane i 1 remis, co zaowocowało awansem na pozycję wicelidera IV Ligi Lubuskiej (z 4 miejsca po rundzie jesiennej).

Podopieczni Sebastiana Puchalskiego, po zdobyciu na starcie rundy rewanżowej 13 punktów (bramki 11:4), ustępują tylko liderowi z Przybyszowa, którzy wygrał wszystkie 5 spotkań (15 punktów, bramki 8:0).

Przypomnijmy, że jesienią z tymi samymi rywalami zgromadziliśmy 9 punktów (3 wygrane, 2 porażki, bramki 11:8).

Lepiej jest też pod względem dyscypliny, bo nasi zawodnicy "złapali" wiosną 12 żółtych kartek (w tym dwie w jednym meczu Michała Rajkiewicza, co równało się czerwonej). Jesienią po 5 meczach na naszym koncie było już 15 żółtych i 1 czerwony kartonik.

W 11 strzelonych bramkach największy udział mają Piotr Przywitowski, Krzysztof Grzybowski i Paweł Hojka (wszyscy po 3 gole).

Komplet minut rozegrali jak na razie Łukasz Antkowiak i Michał Piśko. Tylko po 1 minucie opuścili Mateusz Kozik i Damian Wójcik (zmiany) oraz Michał Rajkiewicz (dwie żółte kartki).

Mieliśmy też kilka debiutów. Pierwsze mecze w IV lidze rozegrali tej wiosny nasi juniorzy: bramkarz Maciej Kopydłowski (cały mecz w Kurowie), a także pomocnicy Łukasz Serafin i Dawid Przygoda. Nową twarzą w naszej drużynie jest również obrońca Sebastian Godlewski (junior z Gorzowa).

Mecze Czarnych Browar - wiosna 2014 (w nawiasie wynik z jesieni):

16 kolejka (dom): Budowlani Lubsko 3:1 (3:2)

17 kolejka (wyjazd): Korona Kożuchów  1:0 (2:1)

18 kolejka (dom): Piast Czerwieńsk 1:1 (1:2)

19 kolejka (wyjazd): Meprozet Stare Kurowo 3:1 (3:0)

12

Statystyki całego sezonu 2013/2014 znajdują się w zakładce SENIORZY --> ZAWODNICY.