IV Liga Lubuska 2017/2018
Print
1 kolejka 12-08-2017 11:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Czarni Browar Witnica
  12-08-2017 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 1 Budowlani Lubsko
  12-08-2017 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 5 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  12-08-2017 17:00 Dąb Przybyszów 0 : 0 TS Masterchem Przylep
  12-08-2017 17:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  12-08-2017 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 2 Piast Karnin
  12-08-2017 17:00 Arka Nowa Sól 2 : 0 Sprotavia Szprotawa
  12-08-2017 18:00 Warta Gorzów 2 : 0 Pogoń Świebodzin

2 kolejka 15-08-2017 17:00 Piast Karnin 3 : 5 ZAP Syrena Zbąszynek
  15-08-2017 17:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 1 Dąb Przybyszów
  15-08-2017 17:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  15-08-2017 17:00 Budowlani Lubsko 4 : 5 TS Masterchem Przylep
  15-08-2017 17:00 Pogoń Świebodzin 3 : 2 Korona Kożuchów
  15-08-2017 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 2 Warta Gorzów
  15-08-2017 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Arka Nowa Sól
  15-08-2017 18:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin

3 kolejka 19-08-2017 16:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  19-08-2017 16:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 2 Budowlani Lubsko
  19-08-2017 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Piast Karnin
  19-08-2017 17:00 TS Masterchem Przylep 2 : 2 Sprotavia Szprotawa
  19-08-2017 17:00 Arka Nowa Sól 2 : 2 Pogoń Świebodzin
  19-08-2017 17:00 Dąb Przybyszów 3 : 4 Odra Bytom Odrzański
  19-08-2017 18:00 Warta Gorzów 1 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  19-08-2017 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 3 Tęcza Krosno Odrzańskie

4 kolejka 26-08-2017 12:00 Budowlani Lubsko 0 : 1 Sprotavia Szprotawa
  26-08-2017 14:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 2 Korona Kożuchów
  26-08-2017 14:00 Piast Karnin 0 : 3 Warta Gorzów
  26-08-2017 16:00 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Arka Nowa Sól
  26-08-2017 17:00 Pogoń Świebodzin 3 : 0 Dąb Przybyszów
  26-08-2017 17:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 4 TS Masterchem Przylep
  26-08-2017 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 4 ZAP Syrena Zbąszynek
  26-08-2017 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie

5 kolejka 02-09-2017 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 2 Odra Bytom Odrzański
  02-09-2017 17:00 Dąb Przybyszów 4 : 0 Czarni Browar Witnica
  02-09-2017 17:00 TS Masterchem Przylep 3 : 4 Pogoń Świebodzin
  02-09-2017 17:00 Warta Gorzów 1 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  02-09-2017 17:00 Arka Nowa Sól 2 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  02-09-2017 17:00 Korona Kożuchów 2 : 0 Piast Karnin
  03-09-2017 11:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  03-09-2017 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 2 Budowlani Lubsko

6 kolejka 09-09-2017 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 1 Warta Gorzów
  09-09-2017 16:00 Piast Karnin 0 : 2 Arka Nowa Sól
  09-09-2017 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 0 Korona Kożuchów
  09-09-2017 16:00 Budowlani Lubsko 1 : 0 Odra Bytom Odrzański
  09-09-2017 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  09-09-2017 16:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 0 Dąb Przybyszów
  09-09-2017 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 2 TS Masterchem Przylep
  09-09-2017 17:00 Pogoń Świebodzin 0 : 2 Sprotavia Szprotawa

7 kolejka 16-09-2017 15:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  16-09-2017 16:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 1 Pogoń Świebodzin
  16-09-2017 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  16-09-2017 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Budowlani Lubsko
  16-09-2017 16:00 Dąb Przybyszów 2 : 0 Piast Karnin
  16-09-2017 16:00 Korona Kożuchów 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  16-09-2017 17:00 Warta Gorzów 2 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  17-09-2017 15:00 TS Masterchem Przylep 1 : 0 Lubuszanin Drezdenko

8 kolejka 23-09-2017 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 0 Arka Nowa Sól
  23-09-2017 16:00 Czarni Browar Witnica 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  23-09-2017 16:00 Piast Karnin 0 : 0 TS Masterchem Przylep
  23-09-2017 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 2 Warta Gorzów
  23-09-2017 16:00 Budowlani Lubsko 1 : 1 Pogoń Świebodzin
  23-09-2017 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 0 Dąb Przybyszów
  23-09-2017 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 3 Sprotavia Szprotawa
  23-09-2017 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 2 Korona Kożuchów

9 kolejka 30-09-2017 15:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 5 Lubuszanin Drezdenko
  30-09-2017 15:00 Pogoń Świebodzin 3 : 1 Czarni Browar Witnica
  30-09-2017 15:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Piast Karnin
  30-09-2017 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  30-09-2017 15:00 TS Masterchem Przylep 3 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
  30-09-2017 15:00 Dąb Przybyszów 5 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  30-09-2017 15:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  30-09-2017 16:00 Warta Gorzów 4 : 0 Budowlani Lubsko

10 kolejka 07-10-2017 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 1 TS Masterchem Przylep
  07-10-2017 15:00 Budowlani Lubsko 1 : 0 Czarni Browar Witnica
  07-10-2017 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 0 Arka Nowa Sól
  07-10-2017 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  07-10-2017 15:00 Lubuszanin Drezdenko 5 : 1 Pogoń Świebodzin
  07-10-2017 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Dąb Przybyszów
  07-10-2017 15:00 Piast Karnin 1 : 0 Odra Bytom Odrzański
  07-10-2017 16:00 Warta Gorzów 2 : 0 Korona Kożuchów

11 kolejka 14-10-2017 15:00 Czarni Browar Witnica 5 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  14-10-2017 15:00 Pogoń Świebodzin 2 : 1 Piast Karnin
  14-10-2017 15:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Warta Gorzów
  14-10-2017 15:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 4 Tęcza Krosno Odrzańskie
  14-10-2017 15:00 Dąb Przybyszów 3 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  14-10-2017 15:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  14-10-2017 15:00 Korona Kożuchów 2 : 0 Budowlani Lubsko
  14-10-2017 15:00 TS Masterchem Przylep 2 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek

12 kolejka 21-10-2017 14:00 Piast Karnin 1 : 3 Czarni Browar Witnica
  21-10-2017 14:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 2 Pogoń Świebodzin
  21-10-2017 14:00 Budowlani Lubsko 1 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  21-10-2017 14:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 2 Sprotavia Szprotawa
  21-10-2017 14:00 Korona Kożuchów 0 : 0 Arka Nowa Sól
  21-10-2017 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  21-10-2017 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 TS Masterchem Przylep
  21-10-2017 16:00 Warta Gorzów 5 : 0 Dąb Przybyszów

13 kolejka 28-10-2017 14:00 Czarni Browar Witnica 4 : 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
  28-10-2017 14:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  28-10-2017 14:00 Arka Nowa Sól 3 : 2 Budowlani Lubsko
  28-10-2017 14:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  28-10-2017 14:00 Lubuszanin Drezdenko 7 : 0 Piast Karnin
  28-10-2017 14:00 TS Masterchem Przylep 1 : 4 Warta Gorzów
  28-10-2017 14:00 Pogoń Świebodzin 4 : 5 Steinpol-Ilanka Rzepin
  28-10-2017 15:00 Dąb Przybyszów 3 : 1 Korona Kożuchów

14 kolejka 04-11-2017 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  04-11-2017 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 4 : 0 Odra Bytom Odrzański
  04-11-2017 14:00 Arka Nowa Sól 1 : 4 Dąb Przybyszów
  04-11-2017 14:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 5 Lubuszanin Drezdenko
  04-11-2017 14:00 Budowlani Lubsko 3 : 0 Piast Karnin
  04-11-2017 14:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 1 Pogoń Świebodzin
  04-11-2017 14:00 Korona Kożuchów 0 : 0 TS Masterchem Przylep
  04-11-2017 15:00 Warta Gorzów 2 : 1 Sprotavia Szprotawa

15 kolejka 11-11-2017 13:00 Czarni Browar Witnica 0 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  11-11-2017 14:00 Piast Karnin 1 : 4 Tęcza Krosno Odrzańskie
  11-11-2017 14:00 Dąb Przybyszów 3 : 3 Budowlani Lubsko
  11-11-2017 14:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Korona Kożuchów
  11-11-2017 14:00 Pogoń Świebodzin 3 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  11-11-2017 14:00 TS Masterchem Przylep 0 : 0 Arka Nowa Sól
  11-11-2017 14:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 6 Warta Gorzów
  11-11-2017 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 5 Lubuszanin Drezdenko

16 kolejka 10-03-2018 15:00 Piast Karnin 0 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin

17 kolejka 17-03-2018 13:00 Warta Gorzów 2 : 4 Czarni Browar Witnica
  17-03-2018 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  17-03-2018 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 4 Tęcza Krosno Odrzańskie

18 kolejka 24-03-2018 15:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 4 Warta Gorzów
  24-03-2018 15:00 Budowlani Lubsko 0 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  24-03-2018 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  24-03-2018 15:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 2 Dąb Przybyszów
  24-03-2018 15:00 Piast Karnin 1 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  25-03-2018 13:00 Pogoń Świebodzin 3 : 0 Arka Nowa Sól

19 kolejka 31-03-2018 14:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  31-03-2018 14:00 TS Masterchem Przylep 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  31-03-2018 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
  31-03-2018 14:00 Dąb Przybyszów 5 : 1 Pogoń Świebodzin
  31-03-2018 14:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 6 Steinpol-Ilanka Rzepin
  31-03-2018 14:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Budowlani Lubsko
  31-03-2018 14:00 Korona Kożuchów 2 : 1 Lubuszanin Drezdenko

20 kolejka 07-04-2018 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  07-04-2018 15:00 Budowlani Lubsko 0 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  07-04-2018 16:00 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Dąb Przybyszów
  07-04-2018 16:00 Piast Karnin 0 : 1 Korona Kożuchów
  07-04-2018 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Arka Nowa Sól
  07-04-2018 16:00 Pogoń Świebodzin 4 : 1 TS Masterchem Przylep
  07-04-2018 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 2 Warta Gorzów
  07-04-2018 16:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 6 Sprotavia Szprotawa

21 kolejka 14-04-2018 12:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 4 ZAP Syrena Zbąszynek
  14-04-2018 14:00 Warta Gorzów 2 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  14-04-2018 16:00 TS Masterchem Przylep 0 : 0 Czarni Browar Witnica
  14-04-2018 16:00 Dąb Przybyszów 4 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  14-04-2018 16:00 Korona Kożuchów 0 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
  14-04-2018 16:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 1 Budowlani Lubsko
  14-04-2018 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Piast Karnin
  14-04-2018 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Pogoń Świebodzin

22 kolejka 21-04-2018 15:00 Budowlani Lubsko 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  21-04-2018 16:00 Piast Karnin 0 : 1 Dąb Przybyszów
  21-04-2018 16:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 4 Korona Kożuchów
  21-04-2018 16:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 1 TS Masterchem Przylep
  21-04-2018 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 : 2 Arka Nowa Sól
  21-04-2018 16:00 Pogoń Świebodzin 4 : 0 Odra Bytom Odrzański
  21-04-2018 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 2 Warta Gorzów
  21-04-2018 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 0 Sprotavia Szprotawa

18 kolejka 25-04-2018 18:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 TS Masterchem Przylep

23 kolejka 27-04-2018 17:00 Pogoń Świebodzin 3 : 1 Budowlani Lubsko
  28-04-2018 14:00 Warta Gorzów 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  28-04-2018 16:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 1 Czarni Browar Witnica
  28-04-2018 16:00 Korona Kożuchów 1 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  28-04-2018 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  28-04-2018 16:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  28-04-2018 16:00 TS Masterchem Przylep 1 : 1 Piast Karnin
  29-04-2018 16:00 Dąb Przybyszów 2 : 4 Tęcza Krosno Odrzańskie

16 kolejka 01-05-2018 16:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  01-05-2018 16:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Korona Kożuchów
  01-05-2018 16:00 Budowlani Lubsko 0 : 5 Tęcza Krosno Odrzańskie
  01-05-2018 16:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 3 Arka Nowa Sól
  01-05-2018 16:00 TS Masterchem Przylep 6 : 2 Dąb Przybyszów
  01-05-2018 17:00 Pogoń Świebodzin 0 : 5 Warta Gorzów

24 kolejka 05-05-2018 16:00 Budowlani Lubsko 0 : 1 Warta Gorzów
  05-05-2018 16:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Odra Bytom Odrzański
  05-05-2018 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Korona Kożuchów
  05-05-2018 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 0 Pogoń Świebodzin
  05-05-2018 17:00 Piast Karnin 0 : 3 Sprotavia Szprotawa
  05-05-2018 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 2 Dąb Przybyszów
  05-05-2018 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 0 TS Masterchem Przylep
  05-05-2018 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 0 Arka Nowa Sól

25 kolejka 12-05-2018 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 0 Budowlani Lubsko
  12-05-2018 17:00 Pogoń Świebodzin 1 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  12-05-2018 17:00 Arka Nowa Sól 4 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  12-05-2018 17:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 2 Piast Karnin
  12-05-2018 17:00 Dąb Przybyszów 2 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  12-05-2018 17:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
  12-05-2018 17:00 Korona Kożuchów 0 : 1 Warta Gorzów
  12-05-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 3 : 4 Steinpol-Ilanka Rzepin

16 kolejka 16-05-2018 18:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek

18 kolejka 16-05-2018 18:00 Czarni Browar Witnica 0 : 0 Korona Kożuchów

26 kolejka 19-05-2018 16:00 Budowlani Lubsko 0 : 2 Korona Kożuchów
  19-05-2018 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Dąb Przybyszów
  19-05-2018 16:00 Warta Gorzów 1 : 1 Arka Nowa Sól
  19-05-2018 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  19-05-2018 17:00 Piast Karnin 1 : 0 Pogoń Świebodzin
  19-05-2018 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 0 Sprotavia Szprotawa
  19-05-2018 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 : 2 Odra Bytom Odrzański
  19-05-2018 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 4 TS Masterchem Przylep

19 kolejka 23-05-2018 17:00 Warta Gorzów 1 : 0 Piast Karnin

27 kolejka 26-05-2018 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Piast Karnin
  26-05-2018 17:00 Pogoń Świebodzin 0 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
  26-05-2018 17:00 Arka Nowa Sól 1 : 0 Korona Kożuchów
  26-05-2018 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  26-05-2018 17:00 Dąb Przybyszów 4 : 1 Warta Gorzów
  26-05-2018 17:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  26-05-2018 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 0 Budowlani Lubsko
  26-05-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 3 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie

17 kolejka 30-05-2018 18:00 Korona Kożuchów 4 : 3 Pogoń Świebodzin
  30-05-2018 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 1 Piast Karnin
  30-05-2018 18:00 Arka Nowa Sól 2 : 4 Odra Bytom Odrzański
  30-05-2018 18:30 Dąb Przybyszów 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  31-05-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 5 : 1 Budowlani Lubsko

28 kolejka 02-06-2018 16:00 Budowlani Lubsko 2 : 1 Arka Nowa Sól
  02-06-2018 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 3 Czarni Browar Witnica
  02-06-2018 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Sprotavia Szprotawa
  02-06-2018 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 1 Pogoń Świebodzin
  02-06-2018 17:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Dąb Przybyszów
  02-06-2018 17:00 Warta Gorzów 1 : 1 TS Masterchem Przylep
  02-06-2018 17:00 Piast Karnin 1 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  02-06-2018 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 7 : 2 Odra Bytom Odrzański

29 kolejka 09-06-2018 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  09-06-2018 17:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  09-06-2018 17:00 Dąb Przybyszów 4 : 3 Arka Nowa Sól
  09-06-2018 17:00 Piast Karnin 2 : 3 Budowlani Lubsko
  09-06-2018 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
  09-06-2018 17:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 3 Warta Gorzów
  09-06-2018 17:00 Pogoń Świebodzin 0 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  09-06-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 3 : 3 Korona Kożuchów

30 kolejka 13-06-2018 17:00 Budowlani Lubsko 1 : 6 Dąb Przybyszów
  16-06-2018 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 0 Steinpol-Ilanka Rzepin
  16-06-2018 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 2 Czarni Browar Witnica
  16-06-2018 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 2 Pogoń Świebodzin
  16-06-2018 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 TS Masterchem Przylep
  16-06-2018 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 6 : 1 Piast Karnin
  16-06-2018 17:00 Korona Kożuchów 0 : 1 Sprotavia Szprotawa
  16-06-2018 17:00 Warta Gorzów 3 : 0 Odra Bytom Odrzański