Seniorzy i trampkarze grali w turniejach

Zespół seniorów wystąpił w Turnieju o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego, natomiast trampkarze rywalizowali w Słubicach i Kostrzynie.

WYNIKI:

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego

Czarni Browar – Polonia 0:3 (Tabaka 2, Begier), Warta – Zieloni 2:4 (Hrysiukiewicz, Matkowski – Kubiś 2, Dziębakowski 2), Meprozet – Spójnia 2:1 (Przywitowski, Szwiec – Janik), Czarni-Browar – Warta 1:2 (Hajdasz – Maciążek, Czereda), Polonia – Zieloni 2:0 (Begier 2), Warta – Meprozet 3:1 (Matkowski, Pińczyński, Maciążek – Siera), Zieloni – Spójnia 1:3 (Jasiński – Woźniakiewicz 2, Buszczak), Meprozet – Czarni-Browar 0:2 (Sadowski, Hriha), Polonia – Warta 5:0 (Tabaka, Begier 2, Kamiński, Grabowski), Zieloni – Meprozet 0:3 (Szczurek – Szwiec 2), Spójnia – Czarni-Browar 1:2 (Woźniakiewicz – Hajdasz, Łyś), Polonia – Meprozet 2:1 (Grabowski, Łyś – Przywitowski), Warta – Spójnia 1:1 (Czereda – Janik), Zieloni – Czarni-Browar 1:0 (Dziębakowski), Polonia – Spójnia 1:0 (Koszela).

1. Polonia Słubice 15 13:1
2. Warta Słońsk 7 8:12
3. Meprozet Stare Kurowo 6 7:8
4. Czarni-Browar Witnica 6 5:7
5. Zieloni Lubiechnia 6 6:10
6. Spójnia Ośno Lub. 4 6:7

Król Strzelców: Przemysław Begier (Polonia)
Najlepszy Piłkarz: Przemysław Begier (Polonia)
Najlepszy Bramkarz: Gabriel Kodzis (Polonia) 

Link do galerii:
https://www.facebook.com/pg/SpojniaOsno/photos/?tab=album&album_id=1756227154397167

 


W dniach 19-21 stycznia  trampkarze uczestniczyli OGÓLNOPOLSKIM ZIMOWYM TURNIEJU COLLOSEUM CUP NA SZTUCZNEJ TRAWIE  W SŁUBICACH i zajęli 4 miejsce.

Osiągane wyniki:
2 miejsce w grupie: Czarni - Gwiazda Bydgoszcz 0-0, Czarni - Celuloza Kostrzyn n/O 1-2 (bramka:  M. Pawlaczyk), Czarni - Arkonia 2004 Szczecin 4-1 (M. Pawlaczyk 2, K. Kramkowski, S. Chraplak).

Mecz o 3 miejsce: Czarni - Arkonia 2003 Szczecin 0-1.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Celuloza Kostrzyn n/O
2. Falubaz Zielona Góra
3. Arkonia 2003 Szczecin
4. Czarni Browar Witnica
5. Ilanka Rzepin
6. Arkonia 2004 Szczecin
7. Gwiazda Bydgoszcz
8. Polonia Słubice

Zespół w Słubicach wystąpił w składzie: D. Karbowiak, D. Skrzypnik, K. Rochowczyk, K. Kramkowski, S. Chraplak, K. Rogaś, W. Rakowski , D. Rąblewski, A. Koban, M. Pawlaczyk, D. Mołdoch, J. Selwon, M. Gruntowski, K. Reginia, K. Fabjańczuk.

Linki do relacji z turnieju i galerii:
https://pl-pl.facebook.com/pilkarskilaur/posts/869248983249290
https://pl-pl.facebook.com/pilkarskilaur/


27.01.2017  trampkarze rozegrali turniej w Kostrzynie n/O organizowany przez Celulozę. W turnieju uczestniczyło 6 zespołów, które rywalizowały systemem każdy z każdym.

Osiągane wyniki: Czarni - PUKS Maksymilian 1-0 (bramka D. Rąblewski), Czarni - Osadnik Myślibórz 2-0 (D. Rąblewski, M. Pawlaczyk), Czarni - Celuloza 2003 0-1, Czarni - Lech Poznań FA 2-1 (D. Rąblewski, D. Karbowiak), Czarni - Celuloza 2004 0-1.

Klasyfikacja Końcowa:
1. Celuloza 2003 12pkt
2. PUKS Maksymilian 10pkt
3. Celuloza 2004 9pkt
4. Czarni Browar Witnica 9pkt
5. Osadnik Myślibórz 3pkt
6. Lech Poznań FA 1pkt 

Zespół w Kostrzynie n/O wystąpił w składzie: D. Karbowiak, S. Chraplak, D. Rąblewski, M. Pawlaczyk, K. Rogaś, K. Rochowczyk, W. Rakowski, K. Fabjańczuk.

Link do relacji i galerii: http://uksceluloza.futbolowo.pl/news,3043203,celuloza-cup-2018-podwojne-podium-trampkarza.html

NASTĘPNE MECZE IV LIGI

SPONSORZY