III liga, 20 kolejka: Orzeł Ząbkowice Śląskie - Czarni Browar Witnica 3:1 (2:0)

W spotkaniu drużyn zajmujących dwa ostatnie miejsca, Czarni Browar przegrali z Orłem Ząbkowice Śląskie 1:3 i spadli na sam koniec trzecioligowej tabeli.

Przed meczem obie ekipy miały po 8 punktów i wiadomo było, że przegrany zostanie czerwoną latarnią ligi. Niestety ta rola przypadła naszemu zespołowi.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie, bo już w 9 minucie gola zdobył Piotr Kupiec. Na 5 minut przed końcem pierwszej połowy, samobójcze trafienie zaliczył Karol Zakryszko i na przerwę schodziliśmy z dwubramkowym debetem.

Od razu po zmianie stron w naszym zespole zaszły dwie zmiany. Na placu gry pojawili się Wojciech Orzechowski i Wojciech Pabich. Ten pierwszy dał witniczanom nadzieję na punkty, gdy w 74 minucie pokonał bramkarza Orła.

Niestety na 10 minut przed zakończeniem spotkania, bo błędach naszej defensywy, wynik ustalił Andrzej Wiszowaty.

Skład  Czarnych Browar:  Narkun - Kwiatkowski (46'Orzechowski)MakaraBednarczykDębski PaluchM.Zakryszko, GrzybowskiSędziak (46'Pabich) - K.Zakryszko (80'Ojiego)Wieczorek.

---

W meczu na szczycie ligowej tabeli Chrobry wysoko pokonał Pogoń Świebodzin i przy jednoczesnej stracie 2 punktów przez Ilankę Rzepin w Oławie, powiększył przewagę nad grupą pościgową.