III liga, 26 kolejka: Czarni Browar Witnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:4 (0:2)

Czarni Browar przegrali przed własną publicznością z Motobi aż 1:4.

Na początku to my mogliśmy prowadzić, jednak w dwóch przypadkach zawiódł Stanley Ojiego. Goście mieli swoje pięć minut i objęli dwubramkowe  prowadzenie, po strzałach Kowalczyka i Kowalskiego (25 i 30').

W drugiej części meczu mieliśmy przewagę, której jednak nie zdołaliśmy zamienić na gole. Sztuka ta udała się zawodnikowi gości - Mierzwie, który w 70 minucie podwyższył na 3:0. Czarni momentalnie odpowiedzieli, bo minutę później gola na 1:3 strzelił Krzysztof Grzybowski.

W końcówce szansę na skuteczną pogoń odebrali nam sędziowie, którzy dopatrzyli się spalonego i nie uznali bramki na 2:3. Na minutę przed końcem wynik na 4:1 ustalił Celuch.

Skład Czarnych: Narkun, Kuniczuk, Orzechowski (46'Sędziak), Makara, Dębski - Grzybowski, K.Zakryszko (75'Piśko), Kwiatkowski, K.Zakryszko - Bednarczyk, Ojiego (65'Pabich).

Motobi: Chwastyk, Jawny, Kotwicki, Samiec, Pakus (Kurek), Mierzwa (Jarosz), Kowalski (Kapałczyński), Nuckowski, Kowalczyk (Dudzic), Celuch, Rostecki.

---

W tej kolejce pauzował lider Chrobry Głogów. Szansę na zbliżenie się do lidera w pełni wykorzystała tylko Ilanka Rzepin, która traci do głogowian już tylko 2 punkty. Remis zanotowała Pogoń Świebodzin (1:1 w Świdnicy), a z walki o awans chyba odpadła Polonia Trzebnica, która przegrała 1:0 w Żarach.