IV Liga Lubuska 2012/2013
Print
1 kolejka 04-08-2012 11:00 Formacja Port 2000 Mostki 1 : 1 Stilon Gorzów
  04-08-2012 11:00 Dąb Przybyszów 1 : 3 Odra Bytom Odrzański
  04-08-2012 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 3 Błękitni Lubno
  04-08-2012 17:00 Piast Czerwieńsk 2 : 4 ŁKS Łęknica
  04-08-2012 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 1 Arka Nowa Sól
  04-08-2012 17:00 Korona Kożuchów 0 : 3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  04-08-2012 17:30 Polonia Słubice 3 : 2 Czarni Browar Witnica
  04-08-2012 18:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 0 Piast Iłowa

2 kolejka 11-08-2012 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 4 Polonia Słubice
  11-08-2012 17:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 3 Formacja Port 2000 Mostki
  11-08-2012 17:00 Piast Iłowa 0 : 3 Korona Kożuchów
  11-08-2012 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 : 2 Dąb Przybyszów
  11-08-2012 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Piast Czerwieńsk
  11-08-2012 17:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 ŁKS Łęknica
  11-08-2012 17:00 Stilon Gorzów 4 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  11-08-2012 17:30 Błękitni Lubno 2 : 2 Lubuszanin Drezdenko

3 kolejka 15-08-2012 11:00 Formacja Port 2000 Mostki 4 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  15-08-2012 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 3 Odra Bytom Odrzański
  15-08-2012 17:00 ŁKS Łęknica 1 : 2 Czarni Browar Witnica
  15-08-2012 17:00 Dąb Przybyszów 5 : 2 Arka Nowa Sól
  15-08-2012 17:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Błękitni Lubno
  15-08-2012 17:30 Polonia Słubice 5 : 2 Piast Iłowa
  15-08-2012 18:00 Piast Czerwieńsk 6 : 3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  15-08-2012 18:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 3 Stilon Gorzów

4 kolejka 18-08-2012 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 3 Czarni Browar Witnica
  18-08-2012 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 : 4 Spójnia Ośno Lubuskie
  18-08-2012 17:00 Dąb Przybyszów 0 : 4 Formacja Port 2000 Mostki
  18-08-2012 17:00 Stilon Gorzów 4 : 0 Korona Kożuchów
  18-08-2012 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3 : 1 ŁKS Łęknica
  18-08-2012 17:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  18-08-2012 17:30 Błękitni Lubno 1 : 0 Polonia Słubice
  22-08-2012 18:00 Piast Iłowa 0 : 0 Piast Czerwieńsk

5 kolejka 25-08-2012 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Dąb Przybyszów
  25-08-2012 17:00 ŁKS Łęknica 2 : 0 Piast Iłowa
  25-08-2012 17:00 Lubuszanin Drezdenko 4 : 4 Tęcza Krosno Odrzańskie
  25-08-2012 17:00 Polonia Słubice 0 : 3 Stilon Gorzów
  25-08-2012 17:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  25-08-2012 17:00 Piast Czerwieńsk 1 : 0 Błękitni Lubno
  26-08-2012 12:00 Formacja Port 2000 Mostki 4 : 0 Arka Nowa Sól
  28-08-2012 17:30 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie

6 kolejka 01-09-2012 16:00 Piast Iłowa 3 : 0 Czarni Browar Witnica
  01-09-2012 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  01-09-2012 16:00 Dąb Przybyszów 6 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  01-09-2012 17:00 Stilon Gorzów 4 : 0 Piast Czerwieńsk
  01-09-2012 17:00 Formacja Port 2000 Mostki 3 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  01-09-2012 17:00 Odra Bytom Odrzański 5 : 0 Polonia Słubice
  01-09-2012 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 5 Korona Kożuchów
  01-09-2012 17:30 Błękitni Lubno 2 : 2 ŁKS Łęknica

7 kolejka 08-09-2012 12:00 ŁKS Łęknica 1 : 1 Stilon Gorzów
  08-09-2012 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Arka Nowa Sól
  08-09-2012 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Formacja Port 2000 Mostki
  08-09-2012 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3 : 4 Piast Iłowa
  08-09-2012 17:00 Korona Kożuchów 1 : 3 Dąb Przybyszów
  08-09-2012 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Błękitni Lubno
  08-09-2012 17:00 Polonia Słubice 5 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  08-09-2012 17:00 Piast Czerwieńsk 2 : 2 Odra Bytom Odrzański

8 kolejka 15-09-2012 12:00 Błękitni Lubno 2 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  15-09-2012 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  15-09-2012 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 3 Piast Iłowa
  15-09-2012 16:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 2 ŁKS Łęknica
  15-09-2012 16:00 Stilon Gorzów 4 : 0 Czarni Browar Witnica
  15-09-2012 16:00 Dąb Przybyszów 2 : 2 Polonia Słubice
  15-09-2012 17:00 Formacja Port 2000 Mostki 8 : 0 Korona Kożuchów
  15-09-2012 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 2 Piast Czerwieńsk

9 kolejka 21-09-2012 16:30 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  22-09-2012 16:00 Korona Kożuchów 0 : 5 Spójnia Ośno Lubuskie
  22-09-2012 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 1 Stilon Gorzów
  22-09-2012 16:00 Polonia Słubice 1 : 3 Formacja Port 2000 Mostki
  22-09-2012 16:00 Piast Iłowa 0 : 1 Błękitni Lubno
  22-09-2012 16:00 Piast Czerwieńsk 1 : 3 Dąb Przybyszów
  22-09-2012 16:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Arka Nowa Sól
  22-09-2012 16:00 ŁKS Łęknica 3 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie

10 kolejka 29-09-2012 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 0 Polonia Słubice
  29-09-2012 15:00 Dąb Przybyszów 2 : 1 ŁKS Łęknica
  29-09-2012 15:00 Arka Nowa Sól 0 : 1 Błękitni Lubno
  29-09-2012 15:30 Stilon Gorzów 2 : 1 Piast Iłowa
  29-09-2012 16:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  29-09-2012 16:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 4 Korona Kożuchów
  29-09-2012 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 2 Czarni Browar Witnica
  29-09-2012 17:00 Formacja Port 2000 Mostki 8 : 0 Piast Czerwieńsk

11 kolejka 06-10-2012 15:00 Piast Iłowa 2 : 0 Odra Bytom Odrzański
  06-10-2012 15:00 Czarni Browar Witnica 5 : 2 Dąb Przybyszów
  06-10-2012 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  06-10-2012 16:00 Polonia Słubice 0 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  06-10-2012 16:00 Piast Czerwieńsk 1 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  06-10-2012 16:00 Błękitni Lubno 0 : 5 Stilon Gorzów
  06-10-2012 16:00 ŁKS Łęknica 0 : 3 Formacja Port 2000 Mostki
  06-10-2012 16:00 Korona Kożuchów 0 : 0 Arka Nowa Sól

12 kolejka 13-10-2012 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 ŁKS Łęknica
  13-10-2012 15:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 3 Piast Czerwieńsk
  13-10-2012 15:00 Korona Kożuchów 3 : 1 Polonia Słubice
  13-10-2012 15:00 Dąb Przybyszów 2 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  13-10-2012 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 : 3 Piast Iłowa
  14-10-2012 16:00 Formacja Port 2000 Mostki 5 : 1 Czarni Browar Witnica
  16-10-2012 15:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 3 Błękitni Lubno

13 kolejka 20-10-2012 15:00 Piast Czerwieńsk 1 : 0 Korona Kożuchów
  20-10-2012 15:00 Błękitni Lubno 3 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  20-10-2012 15:00 ŁKS Łęknica 6 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  20-10-2012 15:00 Stilon Gorzów 4 : 0 Odra Bytom Odrzański
  20-10-2012 15:00 Czarni Browar Witnica 3 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  20-10-2012 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 2 Formacja Port 2000 Mostki
  20-10-2012 15:00 Polonia Słubice 1 : 3 Arka Nowa Sól
  20-10-2012 15:00 Piast Iłowa 0 : 1 Dąb Przybyszów

14 kolejka 27-10-2012 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  27-10-2012 14:00 Polonia Słubice 1 : 2 Piast Czerwieńsk
  27-10-2012 14:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 0 Czarni Browar Witnica
  27-10-2012 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 7 Stilon Gorzów
  27-10-2012 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 1 : 0 Piast Iłowa

15 kolejka 03-11-2012 13:00 Czarni Browar Witnica 4 : 1 Korona Kożuchów
  03-11-2012 14:00 Stilon Gorzów 1 : 1 Dąb Przybyszów
  03-11-2012 14:00 ŁKS Łęknica 1 : 1 Polonia Słubice
  03-11-2012 14:00 Odra Bytom Odrzański 6 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  03-11-2012 14:00 Piast Iłowa 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  03-11-2012 14:00 Piast Czerwieńsk 3 : 0 Arka Nowa Sól
  03-11-2012 14:30 Błękitni Lubno 0 : 1 Formacja Port 2000 Mostki
  03-11-2012 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 0 Lubuszanin Drezdenko

14 kolejka 10-11-2012 12:00 Korona Kożuchów 1 : 0 ŁKS Łęknica
  10-11-2012 12:00 Dąb Przybyszów 1 : 2 Błękitni Lubno

12 kolejka 10-11-2012 13:00 Arka Nowa Sól 1 : 3 Stilon Gorzów

14 kolejka 17-11-2012 12:00 Arka Nowa Sól 0 : 5 Odra Bytom Odrzański

19 kolejka 06-04-2013 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  06-04-2013 14:00 Formacja Port 2000 Mostki 6 : 0 Dąb Przybyszów
  06-04-2013 14:00 Korona Kożuchów 0 : 3 Stilon Gorzów

20 kolejka 13-04-2013 16:00 Dąb Przybyszów 0 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  13-04-2013 16:00 Błękitni Lubno 0 : 1 Piast Czerwieńsk
  13-04-2013 16:00 Piast Iłowa 1 : 1 ŁKS Łęknica
  13-04-2013 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 5 Czarni Browar Witnica
  13-04-2013 16:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 1 Korona Kożuchów
  13-04-2013 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 0 Formacja Port 2000 Mostki
  13-04-2013 16:00 Stilon Gorzów 9 : 0 Polonia Słubice
  14-04-2013 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 2 Lubuszanin Drezdenko

21 kolejka 20-04-2013 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 Formacja Port 2000 Mostki
  20-04-2013 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 0 Arka Nowa Sól
  20-04-2013 16:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 1 Dąb Przybyszów
  20-04-2013 16:00 Piast Czerwieńsk 0 : 5 Stilon Gorzów
  20-04-2013 16:00 Korona Kożuchów 4 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  20-04-2013 17:00 ŁKS Łęknica 1 : 1 Błękitni Lubno
  20-04-2013 17:00 Czarni Browar Witnica 3 : 0 Piast Iłowa
  21-04-2013 16:00 Polonia Słubice 1 : 0 Odra Bytom Odrzański

22 kolejka 27-04-2013 11:00 Formacja Port 2000 Mostki 4 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  27-04-2013 11:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 1 Polonia Słubice
  27-04-2013 16:00 Piast Iłowa 0 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  27-04-2013 16:00 Dąb Przybyszów 3 : 0 Korona Kożuchów
  27-04-2013 16:00 Arka Nowa Sól 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  27-04-2013 17:00 Stilon Gorzów 1 : 0 ŁKS Łęknica
  27-04-2013 17:00 Błękitni Lubno 0 : 1 Czarni Browar Witnica
  27-04-2013 17:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 2 Piast Czerwieńsk

23 kolejka 01-05-2013 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 : 0 Błękitni Lubno
  01-05-2013 16:00 Korona Kożuchów 1 : 2 Formacja Port 2000 Mostki
  01-05-2013 17:00 ŁKS Łęknica 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  01-05-2013 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  01-05-2013 17:00 Piast Czerwieńsk 4 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  01-05-2013 17:00 Piast Iłowa 2 : 1 Arka Nowa Sól
  01-05-2013 17:00 Polonia Słubice 0 : 4 Dąb Przybyszów

24 kolejka 04-05-2013 12:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 1 ŁKS Łęknica
  04-05-2013 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Korona Kożuchów
  04-05-2013 16:00 Arka Nowa Sól 2 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  04-05-2013 17:00 Stilon Gorzów 4 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  04-05-2013 17:00 Błękitni Lubno 2 : 1 Piast Iłowa
  04-05-2013 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  04-05-2013 17:00 Dąb Przybyszów 4 : 1 Piast Czerwieńsk
  05-05-2013 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 6 : 1 Polonia Słubice

19 kolejka 08-05-2013 17:30 Polonia Słubice 1 : 4 Błękitni Lubno
  08-05-2013 17:30 Czarni Browar Witnica 1 : 2 Arka Nowa Sól
  08-05-2013 17:30 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Odra Bytom Odrzański

25 kolejka 11-05-2013 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 : 5 Odra Bytom Odrzański
  11-05-2013 17:00 Piast Iłowa 0 : 2 Stilon Gorzów
  11-05-2013 17:00 Korona Kożuchów 5 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  11-05-2013 17:00 Czarni Browar Witnica 4 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  11-05-2013 17:00 ŁKS Łęknica 2 : 1 Dąb Przybyszów
  11-05-2013 17:00 Błękitni Lubno 0 : 1 Arka Nowa Sól
  11-05-2013 17:00 Piast Czerwieńsk 2 : 3 Formacja Port 2000 Mostki
  12-05-2013 17:00 Polonia Słubice 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie

19 kolejka 15-05-2013 17:30 ŁKS Łęknica 0 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie

26 kolejka 18-05-2013 12:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 4 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  18-05-2013 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 7 : 1 ŁKS Łęknica
  18-05-2013 16:00 Arka Nowa Sól 3 : 0 Korona Kożuchów
  18-05-2013 17:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 1 Polonia Słubice
  18-05-2013 17:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 0 Piast Iłowa
  18-05-2013 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Piast Czerwieńsk
  18-05-2013 17:00 Stilon Gorzów 6 : 0 Błękitni Lubno
  18-05-2013 17:00 Dąb Przybyszów 2 : 2 Czarni Browar Witnica

27 kolejka 25-05-2013 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 1 Dąb Przybyszów
  25-05-2013 17:00 Błękitni Lubno 1 : 0 Odra Bytom Odrzański
  25-05-2013 17:00 Piast Czerwieńsk 0 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  25-05-2013 17:00 Piast Iłowa 4 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  25-05-2013 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 4 Formacja Port 2000 Mostki
  25-05-2013 17:00 Stilon Gorzów 2 : 0 Arka Nowa Sól
  25-05-2013 17:00 ŁKS Łęknica 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  26-05-2013 17:00 Polonia Słubice 0 : 1 Korona Kożuchów

16 kolejka 29-05-2013 18:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 0 Dąb Przybyszów
  29-05-2013 18:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 : 0 Korona Kożuchów
  29-05-2013 18:00 Stilon Gorzów 2 : 0 Formacja Port 2000 Mostki
  29-05-2013 18:00 ŁKS Łęknica 1 : 0 Piast Czerwieńsk
  29-05-2013 18:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Polonia Słubice
  29-05-2013 18:00 Błękitni Lubno 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  29-05-2013 18:00 Arka Nowa Sól 3 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  29-05-2013 18:00 Piast Iłowa 3 : 1 Lubuszanin Drezdenko

28 kolejka 01-06-2013 12:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 1 Błękitni Lubno
  01-06-2013 16:00 Arka Nowa Sól 3 : 0 Polonia Słubice
  01-06-2013 17:00 Korona Kożuchów 0 : 4 Piast Czerwieńsk
  01-06-2013 17:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 2 ŁKS Łęknica
  01-06-2013 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 5 Stilon Gorzów
  01-06-2013 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Czarni Browar Witnica
  01-06-2013 17:00 Dąb Przybyszów 2 : 0 Piast Iłowa
  02-06-2013 16:00 Formacja Port 2000 Mostki 5 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie

17 kolejka 08-06-2013 17:30 Polonia Słubice 1 : 3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  08-06-2013 17:30 Formacja Port 2000 Mostki 6 : 3 Odra Bytom Odrzański
  08-06-2013 17:30 Korona Kożuchów 2 : 2 Piast Iłowa
  08-06-2013 17:30 Dąb Przybyszów 2 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  08-06-2013 17:30 Piast Czerwieńsk 1 : 2 Czarni Browar Witnica
  08-06-2013 17:30 Lubuszanin Drezdenko 0 : 1 Błękitni Lubno
  08-06-2013 17:30 ŁKS Łęknica 1 : 3 Arka Nowa Sól
  08-06-2013 17:30 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 3 Stilon Gorzów

19 kolejka 12-06-2013 17:30 Piast Czerwieńsk 1 : 1 Piast Iłowa

18 kolejka 15-06-2013 12:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 ŁKS Łęknica
  15-06-2013 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 : 1 Formacja Port 2000 Mostki
  15-06-2013 15:00 Piast Iłowa 2 : 0 Polonia Słubice
  15-06-2013 15:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  15-06-2013 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 0 Piast Czerwieńsk
  15-06-2013 15:00 Arka Nowa Sól 0 : 0 Dąb Przybyszów
  15-06-2013 15:30 Stilon Gorzów 4 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  15-06-2013 16:00 Błękitni Lubno 3 : 2 Korona Kożuchów

23 kolejka 18-06-2013 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 3 Stilon Gorzów

29 kolejka 22-06-2013 16:00 ŁKS Łęknica 4 : 0 Korona Kożuchów
  22-06-2013 16:00 Stilon Gorzów 5 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  22-06-2013 16:00 Piast Czerwieńsk 4 : 3 Polonia Słubice
  22-06-2013 16:00 Błękitni Lubno 3 : 2 Dąb Przybyszów
  22-06-2013 16:00 Czarni Browar Witnica 6 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  22-06-2013 16:00 Piast Iłowa 0 : 0 Formacja Port 2000 Mostki
  22-06-2013 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 : 4 Spójnia Ośno Lubuskie
  22-06-2013 16:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 0 Arka Nowa Sól

30 kolejka 29-06-2013 16:00 Polonia Słubice 0 : 5 ŁKS Łęknica
  29-06-2013 16:00 Dąb Przybyszów 0 : 3 Stilon Gorzów
  29-06-2013 16:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  29-06-2013 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 2 Odra Bytom Odrzański
  29-06-2013 16:00 Korona Kożuchów 1 : 3 Czarni Browar Witnica
  29-06-2013 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 0 Piast Iłowa
  29-06-2013 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Piast Czerwieńsk
  29-06-2013 16:00 Formacja Port 2000 Mostki 3 : 1 Błękitni Lubno