IV Liga Lubuska 2015/2016
IV Liga Lubuska 2015/2016
Print
1 kolejka 15-08-2015 11:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 2 Arka Nowa Sól
  15-08-2015 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 5 Falubaz Zielona Góra
  15-08-2015 17:00 Piast Iłowa 2 : 1 Sprotavia Szprotawa
  15-08-2015 17:00 Kasztelania Santok 0 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  15-08-2015 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 0 Stal Sulęcin
  15-08-2015 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 1 Santos Świebodzin
  15-08-2015 18:00 Promień Żary 1 : 1 Dąb Przybyszów
  16-08-2015 16:00 Czarni Browar Witnica 3 : 1 Lubuszanin Drezdenko

2 kolejka 22-08-2015 12:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  22-08-2015 14:00 Santos Świebodzin 3 : 0 Odra Bytom Odrzański
  22-08-2015 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 Promień Żary
  22-08-2015 16:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 1 Piast Iłowa
  22-08-2015 17:00 Stal Sulęcin 0 : 3 Czarni Browar Witnica
  22-08-2015 17:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 1 Dąb Przybyszów
  22-08-2015 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  22-08-2015 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 : 2 Kasztelania Santok

3 kolejka 28-08-2015 18:30 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  29-08-2015 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  29-08-2015 17:00 Kasztelania Santok 0 : 5 Falubaz Zielona Góra
  29-08-2015 17:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 1 Sprotavia Szprotawa
  29-08-2015 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  29-08-2015 17:00 Piast Iłowa 1 : 1 Stal Sulęcin
  29-08-2015 17:00 Dąb Przybyszów 3 : 0 Arka Nowa Sól
  29-08-2015 18:00 Promień Żary 1 : 1 Santos Świebodzin

4 kolejka 05-09-2015 12:00 Stal Sulęcin 1 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  05-09-2015 14:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Promień Żary
  05-09-2015 16:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Odra Bytom Odrzański
  05-09-2015 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  05-09-2015 17:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Arka Nowa Sól
  05-09-2015 17:00 Santos Świebodzin 3 : 4 Dąb Przybyszów
  05-09-2015 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 2 Piast Iłowa
  05-09-2015 17:00 Kasztelania Santok 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie

5 kolejka 12-09-2015 16:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Stal Sulęcin
  12-09-2015 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 Falubaz Zielona Góra
  12-09-2015 16:00 Dąb Przybyszów 2 : 1 Sprotavia Szprotawa
  12-09-2015 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Santos Świebodzin
  12-09-2015 17:00 Promień Żary 0 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  12-09-2015 17:00 Piast Iłowa 2 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  12-09-2015 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  13-09-2015 16:00 Czarni Browar Witnica 5 : 1 Kasztelania Santok

6 kolejka 19-09-2015 14:00 Stal Sulęcin 1 : 0 Promień Żary
  19-09-2015 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 0 Czarni Browar Witnica
  19-09-2015 16:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 1 Arka Nowa Sól
  19-09-2015 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  19-09-2015 16:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 0 Dąb Przybyszów
  19-09-2015 16:00 Kasztelania Santok 2 : 2 Piast Iłowa
  19-09-2015 16:30 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  19-09-2015 17:00 Falubaz Zielona Góra 0 : 0 Santos Świebodzin

7 kolejka 26-09-2015 15:30 Odra Bytom Odrzański 3 : 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
  26-09-2015 16:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Falubaz Zielona Góra
  26-09-2015 16:00 Promień Żary 2 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  26-09-2015 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Piast Iłowa
  26-09-2015 16:00 Dąb Przybyszów 0 : 2 Stal Sulęcin
  26-09-2015 16:00 Arka Nowa Sól 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  26-09-2015 16:00 Santos Świebodzin 3 : 0 Sprotavia Szprotawa

8 kolejka 03-10-2015 15:00 Czarni Browar Witnica 1 : 2 Piast Iłowa
  03-10-2015 15:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 2 Santos Świebodzin
  03-10-2015 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  03-10-2015 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 : 1 Dąb Przybyszów
  03-10-2015 16:00 Falubaz Zielona Góra 4 : 2 Sprotavia Szprotawa
  03-10-2015 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 1 Promień Żary
  03-10-2015 16:00 Kasztelania Santok 1 : 3 Odra Bytom Odrzański
  03-10-2015 16:00 Stal Sulęcin 1 : 0 Arka Nowa Sól

9 kolejka 10-10-2015 15:00 Dąb Przybyszów 2 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  10-10-2015 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 2 Czarni Browar Witnica
  10-10-2015 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  10-10-2015 15:00 Piast Iłowa 0 : 4 Falubaz Zielona Góra
  10-10-2015 15:00 Santos Świebodzin 2 : 0 Stal Sulęcin
  10-10-2015 15:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  10-10-2015 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  10-10-2015 16:00 Promień Żary 3 : 0 Kasztelania Santok

10 kolejka 17-10-2015 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Promień Żary
  17-10-2015 15:00 Czarni Browar Witnica 4 : 3 Odra Bytom Odrzański
  17-10-2015 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 0 Arka Nowa Sól
  17-10-2015 15:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  17-10-2015 15:00 Kasztelania Santok 1 : 2 Dąb Przybyszów
  17-10-2015 15:00 Piast Iłowa 5 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  17-10-2015 15:30 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 4 Santos Świebodzin
  17-10-2015 16:00 Stal Sulęcin 2 : 1 Sprotavia Szprotawa

11 kolejka 24-10-2015 14:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Kasztelania Santok
  24-10-2015 14:00 Sprotavia Szprotawa 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  24-10-2015 14:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  24-10-2015 15:00 Promień Żary 1 : 0 Czarni Browar Witnica
  24-10-2015 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Falubaz Zielona Góra
  24-10-2015 15:00 Santos Świebodzin 2 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  24-10-2015 15:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Piast Iłowa
  24-10-2015 15:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 0 Stal Sulęcin

12 kolejka 31-10-2015 12:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 2 Odra Bytom Odrzański
  31-10-2015 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 3 Arka Nowa Sól
  31-10-2015 13:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  31-10-2015 14:00 Czarni Browar Witnica 0 : 0 Dąb Przybyszów
  31-10-2015 14:00 Falubaz Zielona Góra 1 : 3 Stal Sulęcin
  31-10-2015 14:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  31-10-2015 14:00 Piast Iłowa 2 : 2 Promień Żary
  31-10-2015 15:00 Kasztelania Santok 0 : 6 Santos Świebodzin

13 kolejka 07-11-2015 13:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 4 Falubaz Zielona Góra
  07-11-2015 13:00 Sprotavia Szprotawa 6 : 1 Kasztelania Santok
  07-11-2015 13:00 Promień Żary 0 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  07-11-2015 13:00 Dąb Przybyszów 3 : 1 Piast Iłowa
  07-11-2015 14:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Czarni Browar Witnica
  07-11-2015 14:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  07-11-2015 15:00 Stal Sulęcin 0 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie

14 kolejka 11-11-2015 12:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Dąb Przybyszów
  11-11-2015 13:00 Czarni Browar Witnica 1 : 2 Santos Świebodzin
  11-11-2015 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Sprotavia Szprotawa
  11-11-2015 13:00 Falubaz Zielona Góra 1 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  11-11-2015 13:00 Piast Iłowa 0 : 1 Arka Nowa Sól
  11-11-2015 13:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 2 Stal Sulęcin
  11-11-2015 13:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 2 Promień Żary
  11-11-2015 14:00 Kasztelania Santok 1 : 4 Lubuszanin Drezdenko

15 kolejka 14-11-2015 13:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 0 Czarni Browar Witnica
  14-11-2015 13:00 Santos Świebodzin 3 : 1 Piast Iłowa
  14-11-2015 13:00 Promień Żary 0 : 2 Falubaz Zielona Góra
  14-11-2015 13:00 Dąb Przybyszów 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  14-11-2015 13:00 Arka Nowa Sól 2 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  14-11-2015 13:30 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  14-11-2015 14:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  14-11-2015 14:00 Stal Sulęcin 4 : 3 Kasztelania Santok

7 kolejka 21-11-2015 13:00 ZAP Syrena Zbąszynek 6 : 0 Kasztelania Santok

13 kolejka 21-11-2015 13:00 Santos Świebodzin 2 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie

16 kolejka 12-03-2016 00:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Kasztelania Santok
  12-03-2016 14:00 Lubuszanin Drezdenko 5 : 2 Czarni Browar Witnica
  12-03-2016 14:00 Santos Świebodzin 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  12-03-2016 14:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  12-03-2016 15:00 Stal Sulęcin 0 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  12-03-2016 15:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Promień Żary
  12-03-2016 15:00 Sprotavia Szprotawa 3 : 1 Piast Iłowa
  13-03-2016 12:00 Arka Nowa Sól 1 : 0 Odra Bytom Odrzański

17 kolejka 19-03-2016 14:00 Kasztelania Santok 0 : 4 Tęcza Krosno Odrzańskie
  19-03-2016 14:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Santos Świebodzin
  19-03-2016 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  19-03-2016 15:00 Piast Iłowa 0 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  19-03-2016 15:00 Promień Żary 2 : 2 Arka Nowa Sól
  19-03-2016 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 2 Sprotavia Szprotawa
  19-03-2016 16:00 Czarni Browar Witnica 1 : 0 Stal Sulęcin
  19-03-2016 16:00 Dąb Przybyszów 0 : 1 Falubaz Zielona Góra

18 kolejka 26-03-2016 00:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Czarni Browar Witnica
  26-03-2016 13:00 Stal Sulęcin 2 : 1 Piast Iłowa
  26-03-2016 13:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 Dąb Przybyszów
  26-03-2016 13:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  26-03-2016 13:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  26-03-2016 13:00 Santos Świebodzin 1 : 0 Promień Żary
  26-03-2016 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 2 Odra Bytom Odrzański
  26-03-2016 15:00 Falubaz Zielona Góra 8 : 0 Kasztelania Santok

19 kolejka 02-04-2016 15:00 Arka Nowa Sól 2 : 2 Falubaz Zielona Góra
  02-04-2016 15:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  02-04-2016 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Kasztelania Santok
  02-04-2016 16:00 Dąb Przybyszów 1 : 2 Santos Świebodzin
  02-04-2016 16:00 Piast Iłowa 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  02-04-2016 16:00 Promień Żary 2 : 0 Sprotavia Szprotawa
  02-04-2016 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 0 Stal Sulęcin
  02-04-2016 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie

20 kolejka 09-04-2016 00:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  09-04-2016 12:00 Kasztelania Santok 0 : 8 Czarni Browar Witnica
  09-04-2016 14:00 Stal Sulęcin 1 : 3 Odra Bytom Odrzański
  09-04-2016 15:00 Lubuszanin Drezdenko 6 : 0 Promień Żary
  09-04-2016 16:00 Falubaz Zielona Góra 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  09-04-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 2 Dąb Przybyszów
  09-04-2016 16:00 Santos Świebodzin 1 : 0 Arka Nowa Sól
  09-04-2016 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 6 : 4 Piast Iłowa

21 kolejka 16-04-2016 15:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  16-04-2016 16:00 Arka Nowa Sól 4 : 1 Sprotavia Szprotawa
  16-04-2016 16:00 Dąb Przybyszów 3 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  16-04-2016 16:00 Santos Świebodzin 4 : 2 Falubaz Zielona Góra
  16-04-2016 17:00 Czarni Browar Witnica 3 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  16-04-2016 17:00 Piast Iłowa 1 : 4 Kasztelania Santok
  16-04-2016 17:00 Promień Żary 1 : 0 Stal Sulęcin
  16-04-2016 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie

22 kolejka 23-04-2016 00:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Promień Żary
  23-04-2016 14:00 Stal Sulęcin 0 : 3 Dąb Przybyszów
  23-04-2016 15:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 3 Arka Nowa Sól
  23-04-2016 15:30 Kasztelania Santok 1 : 4 ZAP Syrena Zbąszynek
  23-04-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 1 Santos Świebodzin
  23-04-2016 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 : 2 Odra Bytom Odrzański
  23-04-2016 17:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 0 Czarni Browar Witnica
  23-04-2016 17:00 Piast Iłowa 0 : 4 Spójnia Ośno Lubuskie

23 kolejka 30-04-2016 16:00 Arka Nowa Sól 6 : 0 Stal Sulęcin
  30-04-2016 16:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Kasztelania Santok
  30-04-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 2 Falubaz Zielona Góra
  30-04-2016 16:00 Santos Świebodzin 4 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  30-04-2016 17:00 Dąb Przybyszów 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  30-04-2016 17:00 Promień Żary 1 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  30-04-2016 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  01-05-2016 17:00 Piast Iłowa 2 : 4 Czarni Browar Witnica

24 kolejka 07-05-2016 00:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Arka Nowa Sól
  07-05-2016 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  07-05-2016 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  07-05-2016 17:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 0 Piast Iłowa
  07-05-2016 17:00 Stal Sulęcin 3 : 5 Santos Świebodzin
  07-05-2016 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Odra Bytom Odrzański
  08-05-2016 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 : 3 Dąb Przybyszów
  08-05-2016 17:00 Kasztelania Santok 1 : 1 Promień Żary

25 kolejka 14-05-2016 00:00 Santos Świebodzin 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  14-05-2016 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Falubaz Zielona Góra
  14-05-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 1 Stal Sulęcin
  14-05-2016 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 2 Czarni Browar Witnica
  14-05-2016 17:00 Dąb Przybyszów 5 : 0 Kasztelania Santok
  14-05-2016 17:00 Promień Żary 0 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  14-05-2016 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 7 : 1 Piast Iłowa
  14-05-2016 17:00 Arka Nowa Sól 4 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie

26 kolejka 21-05-2016 00:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Sprotavia Szprotawa
  21-05-2016 11:00 Kasztelania Santok 2 : 5 Arka Nowa Sól
  21-05-2016 14:00 Stal Sulęcin 0 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  21-05-2016 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 : 0 Santos Świebodzin
  21-05-2016 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Promień Żary
  21-05-2016 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Dąb Przybyszów
  21-05-2016 17:00 Falubaz Zielona Góra 1 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  21-05-2016 17:00 Piast Iłowa 3 : 2 Odra Bytom Odrzański

27 kolejka 25-05-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  25-05-2016 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  25-05-2016 17:00 Promień Żary 2 : 3 Piast Iłowa
  25-05-2016 17:00 Arka Nowa Sól 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  25-05-2016 17:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  25-05-2016 18:00 Dąb Przybyszów 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  25-05-2016 18:00 Santos Świebodzin 2 : 0 Kasztelania Santok
  25-05-2016 18:00 Stal Sulęcin 1 : 1 Falubaz Zielona Góra

28 kolejka 28-05-2016 00:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Stal Sulęcin
  28-05-2016 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  28-05-2016 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Arka Nowa Sól
  28-05-2016 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 2 Santos Świebodzin
  28-05-2016 17:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Odra Bytom Odrzański
  28-05-2016 17:00 Kasztelania Santok 0 : 5 Sprotavia Szprotawa
  28-05-2016 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 0 Promień Żary
  28-05-2016 17:00 Piast Iłowa 1 : 0 Dąb Przybyszów

29 kolejka 02-06-2016 18:30 Santos Świebodzin 1 : 2 Czarni Browar Witnica
  04-06-2016 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Falubaz Zielona Góra
  04-06-2016 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Piast Iłowa
  04-06-2016 17:00 Promień Żary 1 : 2 Odra Bytom Odrzański
  04-06-2016 17:00 Dąb Przybyszów 4 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  04-06-2016 17:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  04-06-2016 17:00 Lubuszanin Drezdenko 6 : 1 Kasztelania Santok
  04-06-2016 17:00 Stal Sulęcin 0 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie

30 kolejka 08-06-2016 18:00 Piast Iłowa 1 : 2 Santos Świebodzin
  11-06-2016 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  11-06-2016 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 0 Sprotavia Szprotawa
  11-06-2016 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  11-06-2016 17:00 Kasztelania Santok 2 : 3 Stal Sulęcin
  11-06-2016 17:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 0 Dąb Przybyszów
  11-06-2016 17:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 0 Promień Żary
  11-06-2016 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 1 Arka Nowa Sól