IV Liga Lubuska 2014/2015
Print
1 kolejka 09-08-2014 11:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 0 Stal Sulęcin
  09-08-2014 16:00 Piast Iłowa 2 : 2 Promień Żary
  09-08-2014 16:00 Budowlani Lubsko 1 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  09-08-2014 17:00 Santos Świebodzin 2 : 0 Odra Bytom Odrzański
  09-08-2014 17:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Arka Nowa Sól
  09-08-2014 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  09-08-2014 17:00 Falubaz Zielona Góra 1 : 0 Piast Czerwieńsk
  10-08-2014 11:00 Zjednoczeni Przytoczna 0 : 1 Czarni Browar Witnica

2 kolejka 15-08-2014 11:00 Czarni Browar Witnica 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  16-08-2014 13:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 2 Piast Iłowa
  16-08-2014 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  16-08-2014 17:00 Promień Żary 1 : 2 Falubaz Zielona Góra
  16-08-2014 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Sprotavia Szprotawa
  16-08-2014 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Stal Sulęcin
  16-08-2014 17:00 Zjednoczeni Przytoczna 1 : 2 Santos Świebodzin
  16-08-2014 17:00 Piast Czerwieńsk 0 : 6 Budowlani Lubsko

3 kolejka 23-08-2014 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 2 Arka Nowa Sól
  23-08-2014 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  23-08-2014 16:00 Falubaz Zielona Góra 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  23-08-2014 16:00 Budowlani Lubsko 2 : 1 Promień Żary
  23-08-2014 17:00 Piast Iłowa 3 : 0 Zjednoczeni Przytoczna
  23-08-2014 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  23-08-2014 17:00 Santos Świebodzin 2 : 1 Czarni Browar Witnica
  27-08-2014 16:00 Piast Czerwieńsk 4 : 1 Stal Sulęcin

4 kolejka 29-08-2014 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  30-08-2014 11:00 Czarni Browar Witnica 0 : 2 Arka Nowa Sól
  30-08-2014 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  30-08-2014 17:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 4 Budowlani Lubsko
  30-08-2014 17:00 Piast Czerwieńsk 0 : 4 Sprotavia Szprotawa
  30-08-2014 17:00 Santos Świebodzin 0 : 0 Piast Iłowa
  30-08-2014 17:00 Promień Żary 0 : 2 Stal Sulęcin
  31-08-2014 17:00 Zjednoczeni Przytoczna 0 : 3 Falubaz Zielona Góra

5 kolejka 06-09-2014 12:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 2 Promień Żary
  06-09-2014 16:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  06-09-2014 16:00 Budowlani Lubsko 4 : 0 Zjednoczeni Przytoczna
  06-09-2014 16:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 2 Stal Sulęcin
  06-09-2014 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  06-09-2014 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 : 1 Piast Czerwieńsk
  06-09-2014 17:00 Piast Iłowa 2 : 0 Czarni Browar Witnica
  07-09-2014 16:00 Falubaz Zielona Góra 0 : 0 Santos Świebodzin

6 kolejka 13-09-2014 14:00 Piast Iłowa 1 : 3 Falubaz Zielona Góra
  13-09-2014 16:00 Piast Czerwieńsk 2 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  13-09-2014 16:00 Santos Świebodzin 1 : 3 Budowlani Lubsko
  13-09-2014 16:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 1 Sprotavia Szprotawa
  13-09-2014 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 4 Arka Nowa Sól
  13-09-2014 17:00 Promień Żary 2 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  13-09-2014 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  14-09-2014 17:00 Zjednoczeni Przytoczna 1 : 0 Stal Sulęcin

7 kolejka 20-09-2014 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 0 Promień Żary
  20-09-2014 16:00 Budowlani Lubsko 8 : 0 Piast Iłowa
  20-09-2014 16:00 Arka Nowa Sól 3 : 2 Piast Czerwieńsk
  20-09-2014 16:00 Santos Świebodzin 4 : 3 Stal Sulęcin
  20-09-2014 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 0 Zjednoczeni Przytoczna
  20-09-2014 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  20-09-2014 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  20-09-2014 16:00 Falubaz Zielona Góra 0 : 1 Czarni Browar Witnica

8 kolejka 27-09-2014 14:00 Zjednoczeni Przytoczna 5 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  27-09-2014 16:00 Promień Żary 3 : 2 Arka Nowa Sól
  27-09-2014 16:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 1 Budowlani Lubsko
  27-09-2014 16:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  27-09-2014 16:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  27-09-2014 16:00 Piast Czerwieńsk 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  27-09-2014 17:00 Piast Iłowa 3 : 2 Stal Sulęcin

9 kolejka 04-10-2014 12:00 Stal Sulęcin 3 : 10 Falubaz Zielona Góra
  04-10-2014 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 3 Piast Iłowa
  04-10-2014 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 Promień Żary
  04-10-2014 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 1 Zjednoczeni Przytoczna
  04-10-2014 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 2 Santos Świebodzin
  04-10-2014 16:00 Lubuszanin Drezdenko 5 : 0 Piast Czerwieńsk
  04-10-2014 16:00 Budowlani Lubsko 3 : 0 Czarni Browar Witnica
  04-10-2014 16:00 Arka Nowa Sól 8 : 2 Odra Bytom Odrzański

10 kolejka 11-10-2014 14:00 Piast Iłowa 0 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  11-10-2014 15:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  11-10-2014 16:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 0 Sprotavia Szprotawa
  11-10-2014 16:00 Budowlani Lubsko 7 : 2 Stal Sulęcin
  11-10-2014 16:00 Santos Świebodzin 3 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  11-10-2014 16:00 Promień Żary 3 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  12-10-2014 14:00 Czarni Browar Witnica 0 : 0 Piast Czerwieńsk
  12-10-2014 15:00 Zjednoczeni Przytoczna 0 : 2 Arka Nowa Sól

11 kolejka 18-10-2014 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Falubaz Zielona Góra
  18-10-2014 15:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Odra Bytom Odrzański
  18-10-2014 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 0 Piast Iłowa
  18-10-2014 15:00 Piast Czerwieńsk 0 : 2 Promień Żary
  18-10-2014 15:00 Stal Sulęcin 1 : 0 Czarni Browar Witnica
  18-10-2014 15:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Santos Świebodzin
  18-10-2014 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Budowlani Lubsko
  18-10-2014 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 4 : 1 Zjednoczeni Przytoczna

12 kolejka 25-10-2014 14:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  25-10-2014 15:00 Stal Sulęcin 0 : 4 Sprotavia Szprotawa
  25-10-2014 15:00 Santos Świebodzin 2 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  25-10-2014 15:00 Czarni Browar Witnica 0 : 4 Promień Żary
  25-10-2014 15:00 Budowlani Lubsko 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  25-10-2014 15:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 3 Piast Czerwieńsk
  25-10-2014 16:00 Piast Iłowa 0 : 0 Arka Nowa Sól
  26-10-2014 15:00 Zjednoczeni Przytoczna 1 : 5 Lubuszanin Drezdenko

13 kolejka 02-11-2014 14:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 Falubaz Zielona Góra
  02-11-2014 14:00 Promień Żary 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  02-11-2014 14:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Czarni Browar Witnica
  02-11-2014 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 0 Piast Iłowa
  02-11-2014 14:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 0 Stal Sulęcin
  02-11-2014 14:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 2 Santos Świebodzin
  02-11-2014 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 4 Budowlani Lubsko
  02-11-2014 14:00 Piast Czerwieńsk 3 : 3 Zjednoczeni Przytoczna

14 kolejka 08-11-2014 13:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  08-11-2014 13:00 Czarni Browar Witnica 3 : 0 Odra Bytom Odrzański
  08-11-2014 14:00 Piast Iłowa 2 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  08-11-2014 14:00 Budowlani Lubsko 1 : 0 Arka Nowa Sól
  08-11-2014 14:00 Santos Świebodzin 3 : 0 Piast Czerwieńsk
  08-11-2014 14:00 Stal Sulęcin 0 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  08-11-2014 15:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  09-11-2014 14:00 Zjednoczeni Przytoczna 3 : 4 Promień Żary

8 kolejka 11-11-2014 13:00 Santos Świebodzin 0 : 1 Sprotavia Szprotawa

15 kolejka 15-11-2014 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Budowlani Lubsko
  15-11-2014 13:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  15-11-2014 13:00 Promień Żary 3 : 1 Santos Świebodzin
  15-11-2014 14:00 Odra Bytom Odrzański 5 : 0 Zjednoczeni Przytoczna
  15-11-2014 14:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 4 Falubaz Zielona Góra
  15-11-2014 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 1 Sprotavia Szprotawa
  15-11-2014 14:00 Piast Czerwieńsk 1 : 2 Piast Iłowa
  15-11-2014 14:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Stal Sulęcin

16 kolejka 21-03-2015 13:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  21-03-2015 14:00 Odra Bytom Odrzański 6 : 3 Santos Świebodzin
  21-03-2015 14:00 Arka Nowa Sól 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  21-03-2015 14:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 0 Budowlani Lubsko
  21-03-2015 15:00 Stal Sulęcin 2 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  21-03-2015 15:00 Promień Żary 0 : 2 Piast Iłowa
  21-03-2015 15:00 Piast Czerwieńsk 0 : 2 Falubaz Zielona Góra
  21-03-2015 15:00 Czarni Browar Witnica 2 : 0 Zjednoczeni Przytoczna

17 kolejka 28-03-2015 13:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 1 Czarni Browar Witnica
  28-03-2015 14:00 Budowlani Lubsko 5 : 0 Piast Czerwieńsk
  28-03-2015 14:00 Santos Świebodzin 2 : 4 Zjednoczeni Przytoczna
  28-03-2015 14:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Promień Żary
  28-03-2015 14:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  28-03-2015 14:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 1 Arka Nowa Sól
  28-03-2015 14:00 Piast Iłowa 2 : 3 Odra Bytom Odrzański
  28-03-2015 16:00 Stal Sulęcin 3 : 3 Lubuszanin Drezdenko

18 kolejka 04-04-2015 12:00 Spójnia Ośno Lubuskie 5 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  04-04-2015 12:00 Stal Sulęcin 3 : 0 Piast Czerwieńsk
  04-04-2015 12:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Santos Świebodzin
  04-04-2015 14:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 1 Falubaz Zielona Góra
  04-04-2015 14:00 Zjednoczeni Przytoczna 1 : 1 Piast Iłowa
  04-04-2015 14:00 Arka Nowa Sól 0 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  04-04-2015 14:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 Sprotavia Szprotawa
  04-04-2015 16:00 Promień Żary 2 : 0 Budowlani Lubsko

19 kolejka 11-04-2015 12:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 5 Steinpol-Ilanka Rzepin
  11-04-2015 14:00 Budowlani Lubsko 2 : 2 Odra Bytom Odrzański
  11-04-2015 14:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Zjednoczeni Przytoczna
  11-04-2015 14:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 0 Piast Czerwieńsk
  11-04-2015 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  11-04-2015 15:00 Piast Iłowa 0 : 0 Santos Świebodzin
  11-04-2015 15:00 Arka Nowa Sól 0 : 1 Czarni Browar Witnica
  11-04-2015 17:00 Stal Sulęcin 0 : 0 Promień Żary

20 kolejka 18-04-2015 11:00 Zjednoczeni Przytoczna 0 : 2 Budowlani Lubsko
  18-04-2015 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Arka Nowa Sól
  18-04-2015 15:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  18-04-2015 15:00 Santos Świebodzin 0 : 5 Falubaz Zielona Góra
  18-04-2015 16:00 Piast Czerwieńsk 2 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  18-04-2015 17:00 Promień Żary 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  18-04-2015 17:00 Stal Sulęcin 4 : 0 Odra Bytom Odrzański
  18-04-2015 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Piast Iłowa

21 kolejka 25-04-2015 13:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 0 Promień Żary
  25-04-2015 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Czarni Browar Witnica
  25-04-2015 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 0 Piast Czerwieńsk
  25-04-2015 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  25-04-2015 16:00 Sprotavia Szprotawa 4 : 1 Odra Bytom Odrzański
  25-04-2015 16:00 Budowlani Lubsko 0 : 0 Santos Świebodzin
  25-04-2015 16:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 1 Piast Iłowa
  25-04-2015 17:00 Stal Sulęcin 5 : 1 Zjednoczeni Przytoczna

22 kolejka 29-04-2015 18:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Falubaz Zielona Góra
  30-04-2015 16:00 Piast Czerwieńsk 2 : 0 Arka Nowa Sól
  30-04-2015 17:00 Stal Sulęcin 1 : 0 Santos Świebodzin
  30-04-2015 17:00 Zjednoczeni Przytoczna 1 : 2 Sprotavia Szprotawa
  30-04-2015 17:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  30-04-2015 17:00 Piast Iłowa 0 : 4 Budowlani Lubsko
  30-04-2015 17:00 Promień Żary 1 : 4 Steinpol-Ilanka Rzepin

23 kolejka 02-05-2015 13:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 5 : 0 Odra Bytom Odrzański
  02-05-2015 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 0 Zjednoczeni Przytoczna
  03-05-2015 12:00 Stal Sulęcin 1 : 6 Piast Iłowa
  03-05-2015 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 0 Piast Czerwieńsk
  03-05-2015 17:00 Budowlani Lubsko 0 : 1 Falubaz Zielona Góra
  03-05-2015 17:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 2 Santos Świebodzin
  03-05-2015 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 0 Promień Żary
  06-05-2015 17:00 Lubuszanin Drezdenko 4 : 2 Czarni Browar Witnica

24 kolejka 09-05-2015 11:00 Zjednoczeni Przytoczna 1 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  09-05-2015 16:00 Falubaz Zielona Góra 5 : 0 Stal Sulęcin
  09-05-2015 17:00 Promień Żary 1 : 4 Spójnia Ośno Lubuskie
  09-05-2015 17:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 0 Arka Nowa Sól
  09-05-2015 17:00 Santos Świebodzin 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  09-05-2015 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 0 Budowlani Lubsko
  09-05-2015 17:00 Piast Czerwieńsk 1 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  09-05-2015 17:00 Piast Iłowa 1 : 0 Sprotavia Szprotawa

22 kolejka 12-05-2015 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie

25 kolejka 16-05-2015 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 2 Santos Świebodzin
  16-05-2015 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 2 Piast Iłowa
  16-05-2015 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 0 Odra Bytom Odrzański
  16-05-2015 17:00 Stal Sulęcin 1 : 2 Budowlani Lubsko
  16-05-2015 17:00 Piast Czerwieńsk 4 : 1 Czarni Browar Witnica
  16-05-2015 17:00 Arka Nowa Sól 0 : 1 Zjednoczeni Przytoczna
  16-05-2015 17:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 2 Falubaz Zielona Góra

26 kolejka 22-05-2015 18:00 Promień Żary 3 : 1 Piast Czerwieńsk
  23-05-2015 11:00 Zjednoczeni Przytoczna 1 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  23-05-2015 16:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  23-05-2015 17:00 Piast Iłowa 3 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  23-05-2015 17:00 Santos Świebodzin 2 : 0 Arka Nowa Sól
  23-05-2015 17:00 Budowlani Lubsko 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  23-05-2015 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 2 Stal Sulęcin
  23-05-2015 17:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 3 Lubuszanin Drezdenko

25 kolejka 27-05-2015 18:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 Promień Żary

27 kolejka 30-05-2015 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 3 Falubaz Zielona Góra
  30-05-2015 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 3 Santos Świebodzin
  30-05-2015 17:00 Piast Czerwieńsk 2 : 4 Odra Bytom Odrzański
  30-05-2015 17:00 Arka Nowa Sól 4 : 1 Piast Iłowa
  30-05-2015 17:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Stal Sulęcin
  30-05-2015 17:00 Promień Żary 4 : 1 Czarni Browar Witnica
  30-05-2015 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 0 Zjednoczeni Przytoczna
  30-05-2015 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 4 Budowlani Lubsko

28 kolejka 03-06-2015 17:00 Falubaz Zielona Góra 1 : 0 Arka Nowa Sól
  03-06-2015 17:00 Stal Sulęcin 1 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  03-06-2015 17:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 1 Promień Żary
  03-06-2015 17:00 Zjednoczeni Przytoczna 8 : 1 Piast Czerwieńsk
  03-06-2015 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  03-06-2015 17:00 Piast Iłowa 5 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  03-06-2015 17:00 Budowlani Lubsko 0 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  03-06-2015 17:00 Santos Świebodzin 1 : 2 Lubuszanin Drezdenko

29 kolejka 06-06-2015 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 5 : 1 Falubaz Zielona Góra
  06-06-2015 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 0 Piast Iłowa
  06-06-2015 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 0 Stal Sulęcin
  06-06-2015 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 1 Sprotavia Szprotawa
  06-06-2015 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  06-06-2015 17:00 Piast Czerwieńsk 3 : 5 Santos Świebodzin
  06-06-2015 17:00 Promień Żary 2 : 0 Zjednoczeni Przytoczna
  06-06-2015 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Budowlani Lubsko

30 kolejka 12-06-2015 18:30 Falubaz Zielona Góra 4 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  12-06-2015 18:30 Stal Sulęcin 2 : 1 Arka Nowa Sól
  12-06-2015 18:30 Piast Iłowa 6 : 3 Piast Czerwieńsk
  12-06-2015 18:30 Czarni Browar Witnica 1 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  12-06-2015 18:30 Santos Świebodzin 4 : 2 Promień Żary
  12-06-2015 18:30 Zjednoczeni Przytoczna 1 : 7 Odra Bytom Odrzański
  12-06-2015 18:30 Budowlani Lubsko 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  12-06-2015 18:30 Sprotavia Szprotawa 2 : 0 Steinpol-Ilanka Rzepin