IV Liga Lubuska 2016/2017
Print
1 kolejka 06-08-2016 15:00 TS Masterchem Przylep 4 : 2 Dąb Przybyszów
  06-08-2016 15:00 Czarni Browar Witnica 2 : 4 Lubuszanin Drezdenko
  06-08-2016 16:00 Korona Kożuchów 0 : 5 Formacja Port 2000 Mostki
  06-08-2016 17:00 Stilon Gorzów 4 : 0 Santos Świebodzin
  06-08-2016 17:00 Arka Nowa Sól 2 : 1 Budowlani Lubsko
  06-08-2016 17:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  06-08-2016 18:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  06-08-2016 18:00 Odra Górzyca 3 : 0 Piast Karnin
  06-08-2016 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 7 : 2 Sprotavia Szprotawa

2 kolejka 13-08-2016 13:00 Lubuszanin Drezdenko 4 : 0 Dąb Przybyszów
  13-08-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 TS Masterchem Przylep
  13-08-2016 16:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 0 Stilon Gorzów
  13-08-2016 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 0 Odra Górzyca
  13-08-2016 17:00 Budowlani Lubsko 2 : 1 Korona Kożuchów
  13-08-2016 17:00 Piast Karnin 2 : 2 Arka Nowa Sól
  13-08-2016 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  13-08-2016 17:00 Santos Świebodzin 1 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  14-08-2016 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 1 : 0 Meprozet Stare Kurowo

3 kolejka 19-08-2016 16:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Piast Karnin
  19-08-2016 18:00 Meprozet Stare Kurowo 2 : 1 Budowlani Lubsko
  19-08-2016 18:00 TS Masterchem Przylep 3 : 0 Santos Świebodzin
  19-08-2016 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  19-08-2016 18:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  19-08-2016 18:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 5 Formacja Port 2000 Mostki
  19-08-2016 18:00 Odra Górzyca 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  19-08-2016 18:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Sprotavia Szprotawa
  19-08-2016 18:00 Stilon Gorzów 2 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie

4 kolejka 24-08-2016 16:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 2 Sprotavia Szprotawa
  24-08-2016 17:00 Budowlani Lubsko 2 : 0 Odra Bytom Odrzański
  24-08-2016 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  24-08-2016 17:00 Formacja Port 2000 Mostki 0 : 2 Stilon Gorzów
  24-08-2016 17:00 Piast Karnin 2 : 2 Meprozet Stare Kurowo
  24-08-2016 17:00 Santos Świebodzin 1 : 1 Dąb Przybyszów
  24-08-2016 18:00 Odra Górzyca 1 : 0 Arka Nowa Sól
  24-08-2016 18:00 Czarni Browar Witnica 3 : 1 Korona Kożuchów
  24-08-2016 18:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 1 TS Masterchem Przylep

5 kolejka 27-08-2016 12:00 TS Masterchem Przylep 2 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  27-08-2016 16:00 Korona Kożuchów 1 : 3 Odra Górzyca
  27-08-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 4 : 1 Santos Świebodzin
  27-08-2016 17:00 Dąb Przybyszów 1 : 4 Steinpol-Ilanka Rzepin
  27-08-2016 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 3 Piast Karnin
  27-08-2016 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 1 Formacja Port 2000 Mostki
  27-08-2016 17:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 0 Czarni Browar Witnica
  27-08-2016 17:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  28-08-2016 17:00 Stilon Gorzów 5 : 0 Budowlani Lubsko

6 kolejka 03-09-2016 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 0 : 4 TS Masterchem Przylep
  03-09-2016 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 0 Sprotavia Szprotawa
  03-09-2016 16:00 Piast Karnin 0 : 1 Stilon Gorzów
  03-09-2016 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 1 Dąb Przybyszów
  03-09-2016 16:00 Lubuszanin Drezdenko 7 : 3 Santos Świebodzin
  03-09-2016 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Odra Bytom Odrzański
  03-09-2016 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Korona Kożuchów
  03-09-2016 17:00 Budowlani Lubsko 0 : 5 ZAP Syrena Zbąszynek
  04-09-2016 11:00 Odra Górzyca 2 : 6 Meprozet Stare Kurowo

7 kolejka 09-09-2016 17:00 Dąb Przybyszów 1 : 2 Formacja Port 2000 Mostki
  10-09-2016 11:00 Santos Świebodzin 1 : 5 Steinpol-Ilanka Rzepin
  10-09-2016 14:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 0 Piast Karnin
  10-09-2016 15:00 Korona Kożuchów 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  10-09-2016 15:00 TS Masterchem Przylep 5 : 0 Budowlani Lubsko
  10-09-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  10-09-2016 17:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 1 Arka Nowa Sól
  10-09-2016 17:00 Stilon Gorzów 4 : 0 Czarni Browar Witnica
  10-09-2016 17:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 2 Odra Górzyca

8 kolejka 17-09-2016 11:00 Odra Górzyca 1 : 5 Stilon Gorzów
  17-09-2016 11:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  17-09-2016 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 Santos Świebodzin
  17-09-2016 16:00 Piast Karnin 1 : 2 TS Masterchem Przylep
  17-09-2016 16:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  17-09-2016 16:00 Budowlani Lubsko 1 : 0 Dąb Przybyszów
  17-09-2016 16:00 Korona Kożuchów 0 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  17-09-2016 17:00 Arka Nowa Sól 0 : 1 Odra Bytom Odrzański
  18-09-2016 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 2 : 0 Sprotavia Szprotawa

9 kolejka 24-09-2016 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  24-09-2016 16:00 Sprotavia Szprotawa 4 : 1 Budowlani Lubsko
  24-09-2016 16:00 Dąb Przybyszów 1 : 3 Piast Karnin
  24-09-2016 16:00 Stilon Gorzów 7 : 1 Arka Nowa Sól
  24-09-2016 16:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  24-09-2016 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 1 Odra Górzyca
  24-09-2016 16:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Korona Kożuchów
  25-09-2016 16:00 Santos Świebodzin 0 : 1 Formacja Port 2000 Mostki

10 kolejka 01-10-2016 12:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  01-10-2016 14:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Dąb Przybyszów
  01-10-2016 15:00 Korona Kożuchów 0 : 5 Stilon Gorzów
  01-10-2016 15:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  01-10-2016 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  01-10-2016 16:00 Budowlani Lubsko 0 : 6 Santos Świebodzin
  01-10-2016 16:00 Odra Górzyca 1 : 7 TS Masterchem Przylep
  01-10-2016 16:00 Piast Karnin 2 : 1 Sprotavia Szprotawa
  02-10-2016 14:00 Formacja Port 2000 Mostki 0 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin

11 kolejka 08-10-2016 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 Formacja Port 2000 Mostki
  08-10-2016 15:00 Santos Świebodzin 1 : 1 Piast Karnin
  08-10-2016 15:00 Sprotavia Szprotawa 4 : 1 Czarni Browar Witnica
  08-10-2016 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 6 : 0 Budowlani Lubsko
  08-10-2016 15:00 TS Masterchem Przylep 1 : 1 Arka Nowa Sól
  08-10-2016 15:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  08-10-2016 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 0 Korona Kożuchów
  08-10-2016 16:00 Dąb Przybyszów 3 : 0 Odra Górzyca
  08-10-2016 16:00 Stilon Gorzów 5 : 0 Meprozet Stare Kurowo

9 kolejka 11-10-2016 16:30 TS Masterchem Przylep 5 : 1 Czarni Browar Witnica

12 kolejka 15-10-2016 15:00 Budowlani Lubsko 0 : 4 Spójnia Ośno Lubuskie
  15-10-2016 15:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 2 Stilon Gorzów
  15-10-2016 15:00 Korona Kożuchów 2 : 2 TS Masterchem Przylep
  15-10-2016 15:00 Czarni Browar Witnica 1 : 3 Santos Świebodzin
  15-10-2016 15:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Formacja Port 2000 Mostki
  15-10-2016 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 3 Dąb Przybyszów
  15-10-2016 15:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 7 ZAP Syrena Zbąszynek
  15-10-2016 15:30 Piast Karnin 1 : 0 Steinpol-Ilanka Rzepin
  15-10-2016 16:00 Odra Górzyca 2 : 4 Sprotavia Szprotawa

13 kolejka 22-10-2016 14:00 Formacja Port 2000 Mostki 5 : 0 Budowlani Lubsko
  22-10-2016 14:00 Santos Świebodzin 3 : 0 Odra Górzyca
  22-10-2016 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 2 Piast Karnin
  22-10-2016 14:00 TS Masterchem Przylep 2 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  22-10-2016 15:00 Dąb Przybyszów 4 : 0 Korona Kożuchów
  22-10-2016 15:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 1 Arka Nowa Sól
  22-10-2016 15:00 Stilon Gorzów 3 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  22-10-2016 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 2 Odra Bytom Odrzański
  23-10-2016 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 0 Czarni Browar Witnica

14 kolejka 29-10-2016 14:00 Czarni Browar Witnica 0 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  29-10-2016 14:00 Odra Górzyca 2 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  29-10-2016 14:00 Korona Kożuchów 1 : 3 Sprotavia Szprotawa
  29-10-2016 14:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 0 Budowlani Lubsko
  29-10-2016 14:00 Meprozet Stare Kurowo 2 : 2 Dąb Przybyszów
  29-10-2016 15:00 Stilon Gorzów 4 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  29-10-2016 15:00 Arka Nowa Sól 4 : 2 Santos Świebodzin
  29-10-2016 15:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 1 TS Masterchem Przylep
  29-10-2016 15:00 Piast Karnin 1 : 0 Formacja Port 2000 Mostki

15 kolejka 05-11-2016 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 5 : 2 Odra Górzyca
  05-11-2016 14:00 Santos Świebodzin 2 : 2 Korona Kożuchów
  05-11-2016 14:00 Formacja Port 2000 Mostki 0 : 0 Czarni Browar Witnica
  05-11-2016 14:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 2 Meprozet Stare Kurowo
  05-11-2016 14:00 Budowlani Lubsko 2 : 1 Piast Karnin
  05-11-2016 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 0 Arka Nowa Sól
  05-11-2016 14:00 Dąb Przybyszów 4 : 1 Odra Bytom Odrzański
  05-11-2016 14:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  06-11-2016 13:00 TS Masterchem Przylep 4 : 7 Stilon Gorzów

16 kolejka 12-11-2016 11:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 3 Piast Karnin
  12-11-2016 13:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 4 TS Masterchem Przylep
  12-11-2016 13:00 Czarni Browar Witnica 4 : 0 Budowlani Lubsko
  12-11-2016 13:00 Korona Kożuchów 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  12-11-2016 14:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  12-11-2016 14:00 Arka Nowa Sól 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  12-11-2016 14:00 Odra Górzyca 0 : 3 Formacja Port 2000 Mostki
  12-11-2016 14:00 Stilon Gorzów 2 : 1 Dąb Przybyszów
  12-11-2016 14:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 2 Santos Świebodzin

17 kolejka 19-11-2016 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Korona Kożuchów
  19-11-2016 13:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  19-11-2016 14:00 Formacja Port 2000 Mostki 4 : 1 Arka Nowa Sól
  19-11-2016 14:00 Santos Świebodzin 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  19-11-2016 14:00 Budowlani Lubsko 3 : 2 Odra Górzyca
  19-11-2016 14:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 5 Stilon Gorzów
  19-11-2016 14:00 Piast Karnin 3 : 1 Czarni Browar Witnica
  19-11-2016 14:00 Dąb Przybyszów 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek

18 kolejka 18-03-2017 14:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 2 Czarni Browar Witnica
  18-03-2017 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 0 Odra Bytom Odrzański
  18-03-2017 14:00 Formacja Port 2000 Mostki 2 : 1 Korona Kożuchów
  18-03-2017 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  18-03-2017 14:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  18-03-2017 15:00 Santos Świebodzin 0 : 4 Stilon Gorzów
  18-03-2017 15:00 Budowlani Lubsko 0 : 1 Arka Nowa Sól
  18-03-2017 15:00 Dąb Przybyszów 0 : 1 TS Masterchem Przylep
  18-03-2017 15:00 Piast Karnin 3 : 2 Odra Górzyca

19 kolejka 25-03-2017 14:00 Odra Górzyca 1 : 4 Czarni Browar Witnica
  25-03-2017 15:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Budowlani Lubsko
  25-03-2017 15:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  25-03-2017 15:00 TS Masterchem Przylep 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  25-03-2017 15:00 Arka Nowa Sól 2 : 1 Piast Karnin
  25-03-2017 15:00 Dąb Przybyszów 1 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  25-03-2017 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 0 Santos Świebodzin
  25-03-2017 16:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 5 Formacja Port 2000 Mostki
  26-03-2017 11:00 Stilon Gorzów 5 : 0 Steinpol-Ilanka Rzepin

20 kolejka 01-04-2017 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  01-04-2017 14:00 Lubuszanin Drezdenko 4 : 0 Odra Górzyca
  01-04-2017 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Dąb Przybyszów
  01-04-2017 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 2 : 5 Odra Bytom Odrzański
  01-04-2017 15:00 Piast Karnin 4 : 2 Korona Kożuchów
  01-04-2017 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 3 Stilon Gorzów
  01-04-2017 16:00 Budowlani Lubsko 1 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  01-04-2017 16:00 Czarni Browar Witnica 1 : 0 Arka Nowa Sól
  01-04-2017 16:00 Santos Świebodzin 1 : 1 TS Masterchem Przylep

21 kolejka 08-04-2017 15:00 TS Masterchem Przylep 1 : 4 Steinpol-Ilanka Rzepin
  08-04-2017 15:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Czarni Browar Witnica
  08-04-2017 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  08-04-2017 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Odra Górzyca
  08-04-2017 16:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 2 Piast Karnin
  08-04-2017 16:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 0 Budowlani Lubsko
  08-04-2017 17:00 Stilon Gorzów 4 : 1 Formacja Port 2000 Mostki
  09-04-2017 13:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  09-04-2017 16:00 Dąb Przybyszów 3 : 1 Santos Świebodzin

22 kolejka 15-04-2017 14:00 Odra Górzyca 1 : 3 Korona Kożuchów
  15-04-2017 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 0 Dąb Przybyszów
  15-04-2017 14:00 Czarni Browar Witnica 4 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  15-04-2017 14:00 Piast Karnin 2 : 1 Odra Bytom Odrzański
  15-04-2017 14:00 Budowlani Lubsko 0 : 3 Stilon Gorzów
  15-04-2017 14:00 Santos Świebodzin 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  15-04-2017 14:00 Formacja Port 2000 Mostki 2 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  15-04-2017 14:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 2 Arka Nowa Sól
  15-04-2017 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 TS Masterchem Przylep

23 kolejka 22-04-2017 15:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Arka Nowa Sól
  22-04-2017 15:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  22-04-2017 16:00 Dąb Przybyszów 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  22-04-2017 16:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 1 Czarni Browar Witnica
  22-04-2017 16:00 TS Masterchem Przylep 0 : 5 Formacja Port 2000 Mostki
  22-04-2017 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 5 : 1 Budowlani Lubsko
  22-04-2017 17:00 Santos Świebodzin 2 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  22-04-2017 17:00 Stilon Gorzów 0 : 0 Piast Karnin
  22-04-2017 17:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 2 Odra Górzyca

17 kolejka 26-04-2017 17:00 TS Masterchem Przylep 4 : 1 Lubuszanin Drezdenko

24 kolejka 29-04-2017 11:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Korona Kożuchów
  29-04-2017 14:00 Czarni Browar Witnica 1 : 2 Stilon Gorzów
  29-04-2017 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 1 Santos Świebodzin
  29-04-2017 14:00 Formacja Port 2000 Mostki 4 : 0 Dąb Przybyszów
  29-04-2017 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 1 Sprotavia Szprotawa
  29-04-2017 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  29-04-2017 16:00 Odra Górzyca 2 : 2 Odra Bytom Odrzański
  29-04-2017 16:00 Budowlani Lubsko 1 : 3 TS Masterchem Przylep
  29-04-2017 17:00 Piast Karnin 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek

25 kolejka 03-05-2017 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  03-05-2017 15:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 0 Arka Nowa Sól
  03-05-2017 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 5 Formacja Port 2000 Mostki
  03-05-2017 16:00 TS Masterchem Przylep 2 : 7 Piast Karnin
  03-05-2017 17:00 Dąb Przybyszów 3 : 0 Budowlani Lubsko
  03-05-2017 17:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 0 Korona Kożuchów
  03-05-2017 17:00 Santos Świebodzin 3 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  03-05-2017 17:00 Stilon Gorzów 4 : 1 Odra Górzyca
  03-05-2017 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 5 : 2 Czarni Browar Witnica

26 kolejka 06-05-2017 15:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  06-05-2017 16:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Odra Bytom Odrzański
  06-05-2017 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  06-05-2017 16:00 Odra Górzyca 3 : 6 ZAP Syrena Zbąszynek
  06-05-2017 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 TS Masterchem Przylep
  06-05-2017 17:00 Budowlani Lubsko 0 : 1 Sprotavia Szprotawa
  06-05-2017 17:00 Piast Karnin 2 : 2 Dąb Przybyszów
  06-05-2017 17:00 Arka Nowa Sól 0 : 3 Stilon Gorzów
  07-05-2017 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 5 : 0 Santos Świebodzin

27 kolejka 12-05-2017 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 2 Formacja Port 2000 Mostki
  13-05-2017 16:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Piast Karnin
  13-05-2017 16:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  13-05-2017 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  13-05-2017 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 0 Arka Nowa Sól
  13-05-2017 17:00 Dąb Przybyszów 1 : 2 Czarni Browar Witnica
  13-05-2017 17:00 Santos Świebodzin 0 : 2 Budowlani Lubsko
  13-05-2017 17:00 Stilon Gorzów 3 : 0 Korona Kożuchów
  13-05-2017 17:00 TS Masterchem Przylep 5 : 0 Odra Górzyca

28 kolejka 17-05-2017 16:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 4 Odra Bytom Odrzański
  17-05-2017 16:00 Odra Górzyca 2 : 0 Dąb Przybyszów
  17-05-2017 16:00 Budowlani Lubsko 2 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  17-05-2017 17:00 Formacja Port 2000 Mostki 3 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  17-05-2017 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 TS Masterchem Przylep
  17-05-2017 17:00 Korona Kożuchów 0 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  17-05-2017 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 2 Sprotavia Szprotawa
  17-05-2017 18:00 Piast Karnin 2 : 2 Santos Świebodzin
  17-05-2017 18:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 10 Stilon Gorzów

29 kolejka 20-05-2017 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 0 Piast Karnin
  20-05-2017 16:00 Sprotavia Szprotawa 3 : 0 Odra Górzyca
  20-05-2017 17:00 Stilon Gorzów 5 : 0 Odra Bytom Odrzański
  20-05-2017 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 9 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  20-05-2017 17:00 Dąb Przybyszów 1 : 2 Arka Nowa Sól
  20-05-2017 17:00 Santos Świebodzin 4 : 1 Czarni Browar Witnica
  20-05-2017 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 Budowlani Lubsko
  21-05-2017 11:00 TS Masterchem Przylep 1 : 2 Korona Kożuchów
  21-05-2017 15:00 Formacja Port 2000 Mostki 3 : 0 Lubuszanin Drezdenko

30 kolejka 27-05-2017 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 4 Sprotavia Szprotawa
  27-05-2017 16:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Dąb Przybyszów
  27-05-2017 16:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 3 Stilon Gorzów
  27-05-2017 16:00 Odra Górzyca 0 : 4 Santos Świebodzin
  27-05-2017 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  27-05-2017 17:00 Budowlani Lubsko 1 : 6 Formacja Port 2000 Mostki
  27-05-2017 17:00 Piast Karnin 1 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  27-05-2017 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  27-05-2017 18:00 Meprozet Stare Kurowo 3 : 3 TS Masterchem Przylep

31 kolejka 31-05-2017 16:00 Budowlani Lubsko 4 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  31-05-2017 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 6 : 2 Odra Górzyca
  31-05-2017 17:00 Formacja Port 2000 Mostki 0 : 3 Piast Karnin
  31-05-2017 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 4 : 0 Czarni Browar Witnica
  31-05-2017 17:00 TS Masterchem Przylep 0 : 2 Odra Bytom Odrzański
  31-05-2017 17:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Korona Kożuchów
  31-05-2017 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 2 Stilon Gorzów
  31-05-2017 18:00 Dąb Przybyszów 5 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  31-05-2017 18:00 Santos Świebodzin 2 : 3 Arka Nowa Sól

32 kolejka 03-06-2017 16:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Santos Świebodzin
  03-06-2017 17:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  03-06-2017 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 4 ZAP Syrena Zbąszynek
  03-06-2017 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 6 Formacja Port 2000 Mostki
  03-06-2017 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Dąb Przybyszów
  03-06-2017 17:00 Piast Karnin 4 : 4 Budowlani Lubsko
  03-06-2017 17:00 Stilon Gorzów 8 : 1 TS Masterchem Przylep
  03-06-2017 18:00 Meprozet Stare Kurowo 2 : 3 Sprotavia Szprotawa
  04-06-2017 18:00 Odra Górzyca 0 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie

33 kolejka 09-06-2017 18:00 Budowlani Lubsko 2 : 0 Czarni Browar Witnica
  10-06-2017 17:00 Dąb Przybyszów 1 : 3 Stilon Gorzów
  10-06-2017 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 0 Arka Nowa Sól
  10-06-2017 17:00 Formacja Port 2000 Mostki 5 : 0 Odra Górzyca
  10-06-2017 17:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 0 Odra Bytom Odrzański
  10-06-2017 17:00 Piast Karnin 1 : 6 Lubuszanin Drezdenko
  10-06-2017 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 1 Korona Kożuchów
  10-06-2017 17:00 Santos Świebodzin 3 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  10-06-2017 17:00 TS Masterchem Przylep 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek

34 kolejka 17-06-2017 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 4 Dąb Przybyszów
  17-06-2017 17:00 Czarni Browar Witnica 1 : 0 Piast Karnin
  17-06-2017 17:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  17-06-2017 17:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Formacja Port 2000 Mostki
  17-06-2017 17:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 0 Santos Świebodzin
  17-06-2017 17:00 Odra Górzyca 4 : 1 Budowlani Lubsko
  17-06-2017 17:00 Korona Kożuchów 3 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  17-06-2017 17:00 Stilon Gorzów 2 : 0 Sprotavia Szprotawa
  17-06-2017 17:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 5 TS Masterchem Przylep